Ogłoszenie

http://www.eep.vgh.pl oto nowa strona internetowa

#1 2011-02-14 19:20:47

Rochu

Sprzątacze

Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 17
Punktów :   

World of Warcraft CZ 2

Siema,a więc zaczynajmy...

Jedną z najważniejszych cech World of Warcraft jest gigantyczny, baśniowy świat, jaki dane jest nam zwiedzać. Jest on na tyle zróżnicowany, że nigdy nie doznałem zjawiska deja vu. Każda z ras żyje w typowym dla siebie otoczeniu – Nocne Elfy w mrocznym lesie, Taureni i orki na pustynnych stepach, Krasnoludy zaś w mroźnych krainach.
Zdjęcie
Oczywiście istnieje możliwość podróżowania między kontynentami za pomocą zmyślnych wynalazków – wybudowanej dzięki technicznemu geniuszowi Gnomów podziemnej kolei, której trasa przebiega pod wielkim jeziorem, łącząc Ironforge (stolicę Krasnoludów) ze Stormwind (stolicą Ludzi), sterowców–Zeppelinów łączących krainę nieumarłych z terenami taurenów, oraz okrętów. Sposób przemieszczania się pomiędzy miastami również został bardzo ciekawie rozwiązany – na początku do dyspozycji mamy jedynie nasze nogi, jednak później możemy zakupić sobie - odpowiedni dla naszej rasy - środek transportu, czyli konia, tygrysa albo wilka. Istnieją również stałe połączenia, dzięki nim możemy podziwiać otoczenie z lotu Gryfa tudzież gigantycznego Nietoperza. Dane nam będzie wtedy oglądać widoki zapierające dech w piersiach – zjawisko wręcz nie do opisania. Owszem, grafika nie należy do realistycznych, jednak właśnie o to chodziło – miała być jak z bajki, przypominać to, co widzieliśmy w strategiach bazujących na tej samej historii. Twórcom udało się w pełni odwzorować świat, jaki znaliśmy z serii Warcraft. I nie chodzi tu jedynie o rasy i potwory, wierne tym z RTS’ów, ale również o takie detale, jak ikony czarów, ruchów, ataków, które są żywcem wzięte z poprzednich produkcji. Animacja postaci stoi na przyzwoitym poziomie, czego o ile nie widać przy poruszaniu się, o tyle przy „wyrażaniu emocji” już tak. Każda z ras inaczej tańczy (polecam szczególnie przyjrzeć się tańcu kobiet), cieszy się, denerwuje czy flirtuje. Świetnym pomysłem było dodanie emotów głosowych, niesłychanie urozmaicających rozgrywkę, szczególnie w grupie. Zawołania do walki, opowiadanie dowcipów czy okazywanie gniewu wykonane jest fantastycznie. Miłym akcentem jest wprowadzenie poczty, za pomocą której można wysyłać zarówno listy do przyjaciół, którzy aktualnie nie grają, jak i przesyłki z przedmiotami czy złotem. Należy jednak pamiętać, że paczka dociera do adresata dopiero po godzinie i można ją odebrać w skrzynce na listy.

Dźwięk oraz oprawa muzyczna to prawdziwy majstersztyk, do czego zresztą zdążył nas już Blizzard przyzwyczaić. Godzinami można wsłuchiwać się w chóry w miastach ludzi, kościołach czy fantastyczną muzykę, jaka rozbrzmiewa w Ironforge. Tego nie da się opisać – to trzeba usłyszeć samemu. Odgłosy wydawane przez naszych bohaterów oraz otoczenie, przy pomocy odpowiednich głośników 5.1 pozwalają przenieść się w świat Warcrafta i toczyć bój wraz z kierowanymi przez nas postaciami. Słychać śpiew ptaków, wycie wilków do księżyca, chrzęst nóg na śniegu oraz echo, gdy znajdujemy się w jaskiniach.

Zdjęcie
Europejscy gracze mogą spodziewać się premiery w okolicy 11 lutego 2005, więc jest jeszcze czas na to, aby pozbierać pieniądze. A naprawdę warto, bo mogę z całą pewnością powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych gier MMORPG, w jakie dane mi było grać. Rozbudowany, baśniowy świat, fantastyczna grafika i muzyka oraz arcyciekawe questy gwarantują wiele miesięcy wspaniałej zabawy, tym bardziej, iż Blizzard zapowiada ciągłą kontynuację historii. To co opisałem jest zaledwie cząstką gry, którą stanie się WoW, gdy wszystkie planowane udoskonalenia zostaną wprowadzone. To wszystko jakby były błędy to zgłaszajcie je w komentarzach.Zrobie też recke  WoW tbc Wow lich king i wow cataclysm.A więc nara.


Aktualnie gram w crossfire mój nick to ROCHU1

Offline

 

#2 2011-02-14 19:21:14

Rochu

Sprzątacze

Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 17
Punktów :   

Re: World of Warcraft CZ 2

Sorry ale screeny nie wlazły


Aktualnie gram w crossfire mój nick to ROCHU1

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gwardiagodrykagryffindora.pun.pl www.naznaczony.pun.pl www.wkpf.pun.pl www.djronnie.pun.pl www.wrzesniowki2009.pun.pl